Türkiye'nin Hocası
Video Image

Eğitim Puanı: 5

  • Konu Anlatımı Evet
  • Soru Çözümü Evet
  • Rehberlik Evet

Nasıl Kayıt Olurum?

   Yasin Yıldız Lisansını Ege Üniversitesi Felsefe bölümünde tamamlamış, Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesinde öğretmenlik eğitimini bitirmiş. Sakarya Üniversitesi Yüksek lisansında yer almıştır.

2012 yılından bu yana Yediiklim, Yargı, Pegem ve Murat Akademi Kpss kurslarında Öğrenme psikolojisi dersini anlatmaktadır. Aynı zamanda bir çok yayına da yazarlık yapmaktadır.2021 yılından itibaren Özdil Akademi ailesi içine dahil olmuştur.

Unutulmamalıdır ki “Zafer zafer benimdir diyebilenlerindir. Başarı ise başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyenindir .”

    O SENE BU SENE OLACAK ..

2022

 Video dersler ve ders PDF'leri aynı gün sisteminize tanımlanır. Etkileşimli kayıt dersleri Hızlandırma özellikli videolar ile hemen izlemeye başlayıp sınavlara bir adım önde başlayabilirsiniz.

      Bu Paketin lisans süresi 2022 KPSS tarihine kadardır.

Notlar:

Tek Ders paketlerinde ücretsiz kitap gönderimi yoktur. Ücretsiz kitap gönderimi tüm ders paketleri için geçerlidir.

Tek Ders paketi alan öğretmenlerimiz atama çalışma gruplarından ücretsiz olarak faydalanabilir.

Tek ders paketi içerisinde yıl sonu yapılacak genel tekrar yer almamaktadır. Ücretsiz yıl sonu genel tekrarı yalnızca tüm ders paketleri için geçerlidir.

Canlı yayından kayıt yaptıran öğretmenlerimiz kayıt oldukları paketin videolarını lisans süresi içinde sınırsız olarak izleyebilmektedir.

Canlı yayına kayıt olan öğretmenler canlı yayın esnasında ders öğretmenine soru sorabileceklerdir.

Video kayıttan lisans satın alan öğretmenlerimiz, lisans süresi boyunca kayıtlı videoları sınırsız olarak izleyebilmektedir.

Videoları kaldığınız yerden izleme imkanı ile zaman kaybını önlüyoruz.

Videoları izlerken sitemize özgü bir alt yapı ile hızlandırma özelliği sayesinde az zamanda daha fazla ders dinleme imkânı sunuyoruz.

Canlı dersleri ve video kayıt dersleri telefon, tablet ve bilgisayardan izleme imkanı sunuyoruz.

Dersler başlamadan bir hafta önce programınızı belirliyoruz ve kurulacak WhatsApp grubundan sizlere bildiriyoruz.

Paketi satın aldıktan sonra aktivasyonunuz otomatik olarak yapılır.

Özdil Akademi ailesi olarak yayıncılıkta yol arkadaşınız olduğumuz gibi uzaktan eğitimde de en yakın arkadaşınız olmaya talibiz.

Sınıfa özel kurulan Whatsapp grupları ile öğrenciler ve ders eğitmenleri arasında ders dışı etkinlikler ve soru çözümleri yapılmaktadır.


| Öğrenme Psikolojisi | Yasin YILDIZ| 30 SAAT