Türkiye'nin Hocası
Video Image

Eğitim Puanı: 5

  • Konu Anlatımı Evet
  • Soru Çözümü Evet
  • Rehberlik Evet

Nasıl Kayıt Olurum?

1997 yılında Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik-Elektronik Teknolojisi Öğretmenliğinden mezun oldu.


2006 yılında Türkiye'de İlerlemecilik Eğitim Felsefesine geçiş sürecinde "Değişim Önderi Öğretneni" görevini alarak, yeni eğitim anlayışının yaygınlaşması anlamında Akdeniz Bölgesindeki MEB Mesleki ve Teknik Eğitim okullarındaki yönetici ve öğretmenlere seminerler verdi.


Milli Eğitim Bakanlığı Projeler Koordinasyon Merkezi Daire Başkanlığ'ında AB Hibe Projereleri Ölçme ve Değerlendirme Uzmanı olarak görev aldı. Bu kapsamda çeşitli Ulusal Ajans projeleri hazırlayarak 8 farklı Avrupa Birliği ülkelerinin eğitim sistemlerini yerinde incelemek üzere görevlendirme ile ziyaretlerde bulundu.

2013 yılında, Türkiye genelinde uygulanmak üzere "Önceki Öğrenmelerin Tanınması" AB Projesi kapsamında Elektrik-Elektronik Alanının alt dallarına yönelik testlerin ve testlere ait alt başarım ölçütlerinin yazımında ve testlerin teorik ve uygulamalı gerçekleştirilmesinde görev aldı.


EĞİTİMDE ÖLÇME ve DEĞERLENDİRME yüksek lisan yaptı.


KPSS Eğitim Bilimleri kapsamına yönelik Türkiye'nin faklı illerinde ve kurumlarında Ölçme ve Değerlendirme, Program Geliştirme ve Öğretim İlke ve Yöntemleri dersleri vermektedir. 2021 yılından itibaren Özdil Akademi ailesi içine dahil olmuştur.


24 yıllık öğretmenlik eğitim deneyimi bulunmaktadır.

2022


      Bu Paketin lisans süresi 2022 KPSS tarihine kadardır.

Notlar:

Tek Ders paketlerinde ücretsiz kitap gönderimi yoktur. Ücretsiz kitap gönderimi tüm ders paketleri için geçerlidir.

Tek Ders paketi alan öğretmenlerimiz atama çalışma gruplarından ücretsiz olarak faydalanabilir.

Tek ders paketi içerisinde yıl sonu yapılacak genel tekrar yer almamaktadır. Ücretsiz yıl sonu genel tekrarı yalnızca tüm ders paketleri için geçerlidir.

Canlı yayından kayıt yaptıran öğretmenlerimiz kayıt oldukları paketin videolarını lisans süresi içinde sınırsız olarak izleyebilmektedir.

Canlı yayına kayıt olan öğretmenler canlı yayın esnasında ders öğretmenine soru sorabileceklerdir.

Video kayıttan lisans satın alan öğretmenlerimiz, lisans süresi boyunca kayıtlı videoları sınırsız olarak izleyebilmektedir.

Videoları kaldığınız yerden izleme imkanı ile zaman kaybını önlüyoruz.

Videoları izlerken sitemize özgü bir alt yapı ile hızlandırma özelliği sayesinde az zamanda daha fazla ders dinleme imkânı sunuyoruz.

Canlı dersleri ve video kayıt dersleri telefon, tablet ve bilgisayardan izleme imkanı sunuyoruz.

Dersler başlamadan bir hafta önce programınızı belirliyoruz ve kurulacak WhatsApp grubundan sizlere bildiriyoruz.

Paketi satın aldıktan sonra aktivasyonunuz otomatik olarak yapılır.

Özdil Akademi ailesi olarak yayıncılıkta yol arkadaşınız olduğumuz gibi uzaktan eğitimde de en yakın arkadaşınız olmaya talibiz.

Sınıfa özel kurulan Whatsapp grupları ile öğrenciler ve ders eğitmenleri arasında ders dışı etkinlikler ve soru çözümleri yapılmaktadır.


| Program Geliştirme | Emrullah ÜNAL| 24 SAAT